KONST / Litografier / Konstmapp 12476432
nr 1247 6432
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Konstmapp, 11 st, "Dikter till Lou". Signerad, numrerad 169/225, bladets mått: 44x30 cm, lösa blad
Kondition: 4 st saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:05:26
7/4 12:45:31
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks